We are a leading Manufacturer of outdoor mild steel staircase from Noida, India.
₹ 75 / Kg Get Latest Price
| Stair Type | Spiral |
| Usage Area | Residential |
| Finish | Painted |
| Step Width | 1200 mm |
| Tread Depth | 230 mm |
| Riser Height | 150 mm |
| Stair Support | Stringer Both Sides |
| Railing Material | Mild Steel |
| Step Material | Mild Steel Plate |
| Installation Mode | On Site Fabricated |
Minimum order quantity: 500 Kg
Mr. Parvez Choudhary (Owner)
MR Building System
opposite: J-28,Sector-63, Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India